x
Çevere Dostu
+90 312 428 80 00
Doğa Dostu, Çevreci Otel
Doğa Dostu, Çevreci Otel

Yeşil Yıldızlı Ramada Ankara Hotel’e Hoşgeldiniz!

Çevre Politikamız

Otelimiz çevrenin “Sürdürülebilir Kalkınma”nın vazgeçilmez bir parçası olduğunun ve çevreye özen göstermenin Ortak Gelecek için önemli bir unsur teşkil ettiğinin bilincindedir. Buna göre, çevreyle çok yakın ilişkide olan potansiyel endüstriyel aktivitelerinin bilincinde olarak çevre dostu yönetim anlayışı içerisinde çevre konusundaki faaliyetlerini Çevre Politikası dahilinde sürdürmektedir.

Çevre Politikamız dahilindeki faaliyetlerimize aşağıda göz önünde bulundurduğumuz prensipler yön vermektedir:

Çevre ile ilgili başlıca konularımız öncelikle tesisimizde çalışanların da sağlığını ilgilendiren içme suyundan atık suya; gürültü, katı atıklar ve tehlikeli atıklara kadar uzanmaktadır.

Her şeyden önce tesislerimizde amaç atıkları bir kayıp olarak görmek değil, atıklardan geri kazanım elde edebilmektir.

Taahhütlerimiz

Yeşil Yıldızlı Ramada Ankara Hotel Kalite Politikamız Hizmet sektörünün ne kadar kritik bir Pazar olduğunun bilincinden hareketle, kalite çalışmalarımız hizmet performansımızdaki sürekliliği; rekabet gücümüz; müşteri memnuniyetini ve pazardaki etkinliğimizi artırmaya yönelik olarak sürekli bir gelişim süreci içerisindedir. Bu gelişim süreci içerisinde uyguladığımız Kalite Politikamızı aşağıdaki şekilde ifade etmekteyiz.